Zara Giyim Katalog
 
Yazı Boyutu Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
Beğendiniz mi
(6 oy)

Bu devirde az para ile modaya uymak, bir bilen kişi olarak daha az para harcayarak; bu sezon moda giyim parçaları almak istiyorsanız  için en iyi seçeneklerden bir tanesi Zara diye düşünüyorum . Bu haberimiz, İspanyol giyim zinciri Zara‘nın genç hattı Zara Trafaluc hakkında. Bugün sizlere  2010/2011 sezonu için Zara Giyim TRF’s Lookbook  katalog dahilinde bazı yenilikleri gösteriyorum.
 
Mükemmel bir deri ceket bu sezon için sahip olmanız gereken kıyafetlerden bir tanesi olarak gözüküyor.  Öte yandan, toprak renklere doğru şimdi güçlü bir eğilim olduğunu, geçmişte bu renk sıkılmış olduğunu ve demode bir genel düşünce olduğunu, ancak günümüzde 2011 moda trendleri dahilinde Chanel gibi önemli moda evleri, özellikle de şık bir renk olarak kabul edildiğini iletelim.
 
Zara Giyim Katalog / Bayan , dikkat çekenler ; modayı ve trend’i takip eden bayanlar Sonbahar kış aylarında aşağıda sıraladıklarıma dikkat edin .
 
Zara ile ilgili tüm haberler için Zara kategorisini ziyaret etmeyi unutmayınız. moda.giyim.com.tr’de tüm markalar kategorilere ayrılarak sıralanmıştır. Zara 2011 – 2012 sonbahar kış ve ilkbahar yaz koleksiyon detaylarını moda ve trend ‘ de bulabilirsiniz.

 

 

 


Alakalı konular
Yorum Yap